USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Lola No Centro De Bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) casa lola no centro de bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Lola No Centro De Bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) Casa Lola No Centro De Bonito Bonito (Mato Grosso do Sul) Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

13

Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα

 Wi-Fi
 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από το Aquário de Bonito και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.

Οι χώροι οικογενειακής αναψυχής περιλαμβάνουν το ενυδρείο Bonito, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 550 μέτρων. Άλλα αξιοθέατα στη γύρω περιοχή περιλαμβάνουν την Κεντρική Πλατεία, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 8 λεπτών με τα πόδια.

Η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών.

Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και στην τραπεζαρία, που διατίθενται σ' αυτή τη βίλα με 3 μπάνια. Η κουζίνα επίσης διαθέτει ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει 550 μέτρα από Casa do Joao, που σερβίρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • ΚεΝτρική ΠΛατεία
    396 χλμ.
  • Aquário de Bonito
    276 χλμ.
  • Abismo Anhumas Training Center
    555 χλμ.
  • Casa da memória Raída
    418 χλμ.
  • Aquario de Bonito
    402 χλμ.
  • Aquidaba River
    426 χλμ.
  • Supermercado Santos
    299 χλμ.
  • House of Memory Raida
    436 χλμ.
  • ΑθΛητικό ΓυμΝαστήριο
    522 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπονίτο
    15 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 18:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα;

    Liberty Square, Aquario de Bonito και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα.
  • ❓

    Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα;

    Το κόστος διαμονής σε η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα αποτελεί 62$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • ❓

    Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα;

    Μπορείτε να μένετε σε η Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Lola No Centro De Bonito Βίλα, Βραζιλία

Bonit Ms Rua Olivio Flores, 1460 1460, Bonito (Mato Grosso do Sul), Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteisdopantanal.com

All rights reserved